Přihláška do Recruitment
Academy Awards 2022

  • Utkejte se o nejprestižnější ocenění v českém HR marketingu
  • Získejte zpětnou vazbu na svou práci od předních osobností oboru
  • Registrace do soutěže je zdarma
  • Všichni účastníci soutěže mají garantovaný vstup na galavečer zdarma

Informace o metodologii každé z kategorií naleznete zde.

Přihlášky do RA Awards 2022 přijímáme do 11. 3. 2022.

Přihláška do soutěže

Každá společnost se může přihlásit do libovolného počtu kategorií. Vyplnění formuláře vám zabere jen pár minut, ale prosíme, vyplňte všechny kroky pozorně.

Pracovní inzerát roku

V této kategorii je důležité poskytnout celý text inzerátu. Inzerát již nemusí být online a aktivní, ale musí to být inzerát na vaši reálnou pozici. V případě, že posíláte URL adresu inzerátu, musí být funkční až do dubna 2021. Můžete uvést i další informace včetně toho, kolik se na inzerát přihlásilo kandidátů. Nebude to však předmětem hodnocení.

Náborová kampaň roku

Popište minimálně některé z věcí jako cíl, průběh, rozsah a výsledky kampaně. Přiložte jakékoliv relevantní materiály jako vizuály inzerátů, reklam, billboardů, online kampaní, atp. Jako náborovou kampaň hodnotíme i video inzeráty a jejich propagaci a inzerci pracovních pozic skrze placenou reklamu např. na sociálních sítích nebo v internetových vyhledávačích.

Kariérní stránky roku

Uveďte odkaz na kariérní stránky a případně jakékoliv další relevantní informace.

Kariérní video roku

Uveďte odkaz nebo vložte kariérní video a případně uveďte i jakékoliv další relevantní informace jako např. výkonnost videa a jiné zajímavé informace.

Recruiter roku

Nominovaný recruiter je:

Uveďte jakékoliv relevantní informace o registrovaném recruiterovi, včetně jeho profesní historie, životního příběhu a jakoukoliv formou popište důvody, proč by právě tato osoba měla být recruiterem roku. Mohou to být excelentní výsledky. Může to být splnění těžkého profesního úkolu. Může to být použití inovativních metod. Nebo jiný přínos pro společnost.

Referral program roku

Popište váš referral program, informace o propagaci a implementaci ve vaší organizaci a pokud můžete, tak i jeho výsledky.