gay hledají muže Čelákovice Česko hledání gay Čáslav Česko hledání zralá gay hledá člověka Kopřivnice Česko seznamte se s dospělým gay Náchod Česko gay hledá na kluky seznamka Frýdek-Místek Česko gay hledá černochy Uherské Hradiště Česko gay svatební na kluky seznamka Rychnov nad Kněžnou Česko gay seznamka zdarma Louny Česko gay hledají gay hledají muže Karviná Česko kde hledat gay Krupka Česko trans seznamka Opava Česko gay hledám člověka Valašské Meziříčí Česko gay hledají setkání Český Krumlov Česko transka seznamka Vrchlabí Česko chlapec hledá člověka Frenštát pod Radhoštěm Česko gay gay svatební oznámení Šternberk Česko gay hledá speed gay rande Ústí nad Labem Česko gay hledá chlapce Jičín Česko zralé gay zralá gay hledá člověka Holešov Česko chlapci gay seznamka sex Beroun Česko gay hledá chlapce Svitavy Česko rájec-jestřebí gay hledání partnera pro muže Třebíč Česko seznámit s gay Valašské Meziříčí Česko gay hledá transexual seznamka pro muže s gay Český Krumlov Česko gay hledají chlapce Přerov Česko gay sex seznamka Mariánské Lázně Česko software spia iphone gratis best places to hook up in Ashburton New Zeland kitaro dance of sarasvati mp3 download online dating website Takamatsu Japan знакомства

Přihláška do Recruitment
Academy Awards 2021

  • Utkejte se o nejprestižnější ocenění v českém HR marketingu
  • Získejte zpětnou vazbu na svou práci od předních osobností oboru
  • Registrace do soutěže je zdarma
  • Všichni účastníci soutěže mají garantovaný vstup na galavečer zdarma

Informace o metodologii každé z kategorií naleznete zde.

Přihlášky do RA Awards 2021 přijímáme do 28. 2. 2021.

Přihláška do soutěže

Každá společnost se může přihlásit do libovolného počtu kategorií.

Pracovní inzerát roku

V této kategorii je důležité poskytnout celý text inzerátu. Inzerát již nemusí být online a aktivní, ale musí to být inzerát na vaši reálnou pozici. V případě, že posíláte URL adresu inzerátu, musí být funkční až do dubna 2021. Můžete uvést i další informace včetně toho, kolik se na inzerát přihlásilo kandidátů. Nebude to však předmětem hodnocení.

Náborová kampaň roku

Popište minimálně některé z věcí jako cíl, průběh, rozsah a výsledky kampaně. Přiložte jakékoliv relevantní materiály jako vizuály inzerátů, reklam, billboardů, online kampaní, atp. Jako náborovou kampaň hodnotíme i video inzeráty a jejich propagaci a inzerci pracovních pozic skrze placenou reklamu např. na sociálních sítích nebo v internetových vyhledávačích.

Kariérní stránky roku

Uveďte odkaz na kariérní stránky a případně jakékoliv další relevantní informace.

Kariérní video roku

Uveďte odkaz nebo vložte kariérní video a případně uveďte i jakékoliv další relevantní informace jako např. výkonnost videa a jiné zajímavé informace.

Recruiter roku

Uveďte jakékoliv relevantní informace o registrovaném recruiterovi, včetně jeho profesní historie, životního příběhu a jakoukoliv formou popište důvody, proč by právě tato osoba měla být recruiterem roku. Mohou to být excelentní výsledky. Může to být splnění těžkého profesního úkolu. Může to být použití inovativních metod. Nebo jiný přínos pro společnost.

Referral program roku

Popište váš referral program, informace o propagaci a implementaci ve vaší organizaci a pokud můžete, tak i jeho výsledky.