O soutěži

Soutěž Recruitment Academy Awards vznikla za účelem inspirace, edukace a zviditelnění nejlepších projektů v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Oceňováním inovativních a kreativních přístupů k náboru poukazuje na rostoucí význam těchto aktivit, jež se stávají nedílnou součástí moderních firem. Oceněné projekty jednotlivých firem slouží jako inspirace pro ostatní společnosti a vyzývají je k osvěžování vlastních postupů.

Nezávislá porota složená z odborníků z oblasti recruitmentu, HR, marketingu a dalších oborů vybírá finalisty a vítěze v 6 různých kategoriích. Více o jednotlivých kategoriích si můžete přečíst zde. Detailní přehled složení poroty naleznete na stránce Porota

HISTORIE

Poprvé se ceny Recruitment Academy Awards udělovaly v roce 2015 jako součást programu konference HR Management, vyhlášeni byli vítězové v kategoriích Kariérní video roku a Kariérní stránky roku. Od té doby se s každým rokem rozšiřuje nejen počet kategorií, ale zejména množství přihlášených. V roce 2019 byla na galavečeru v La Fabrice poprvé představena kategorie People's Choice, ve které diváci sami hlasují pro kariérní video. Šestý ročník se v roce 2021 bez přítomnosti diváků vysílal online v živém přenosu z Kongresového centra v Praze.

POŘADATEL

Recruitment Academy Awards jsou udělovány pod záštitou Recruitment Academy. Tato specializovaná vzdělávací instituce pro recruitery nabízí škálu kurzů pod vedením renomovaných profesionálů.