O soutěži

Soutěž Recruitment Academy Awards vznikla za účelem inspirace, edukace a zviditelnění nejlepších projektů v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Oceňováním inovativních a kreativních přístupů k náboru poukazuje na rostoucí význam těchto aktivit, jež se stávají nedílnou součástí moderních firem. Oceněné projekty jednotlivých firem slouží jako inspirace pro ostatní společnosti a vyzývají je k osvěžování vlastních postupů.

Nezávislá porota složená z odborníků z oblasti recruitmentu, HR, marketingu a dalších oborů vybírá finalisty a vítěze v 6 různých kategoriích. Více o jednotlivých kategoriích si můžete přečíst zde. Detailní přehled složení poroty naleznete na stránce Porota

HISTORIE

Poprvé se ceny Recruitment Academy Awards udělovaly v roce 2015 jako součást programu konference HR Management, vyhlášeni byli vítězové v kategoriích Kariérní video roku a Kariérní stránka roku. Od té doby se s každým rokem rozšiřuje nejen počet kategorií, ale zejména množství přihlášených. V roce 2018 se slavností galavečer s vyhlášením výsledků poprvé přesunul do prostor pražské La Fabriky.

POŘADATEL

Recruitment Academy Awards jsou udělovány pod záštitou Recruitment Academy. Tato specializovaná vzdělávací instituce pro recruitery nabízí škálu kurzů pod vedením renomovaných profesionálů.